We środę 12 sierpnia piłkarzy BKS czeka kolejne starcie w ramach Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Rywalem bochnian w trzeciej rundzie tych rozgrywek będzie LKS Trzciana 2000. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 na boisku w Rdzawie.

Zespół Trzciany obecnie występuje w bocheńskiej A Klasie. W poprzednim sezonie w tych rozgrywkach ta drużyna zajęła 6 miejsce, gromadząc 19 punktów w 13 meczach. W tym roku w pierwszym spotkanie Trzciana zremisowała 1:1 Beskidem Żegocina. Jeżeli chodzi o Puchar Polski, to w ostatniej dekadzie najlepszym wynikiem jutrzejszego przeciwnika Bocheńskiego był dwukrotny półfinał na szczeblu podokręgu. W tym sezonie w pierwszej rundzie Trzciana po karnych wyeliminowała Beskid Żegocina, a w drugiej pokonała Macierz Lipnica Murowana 3:1.

W tym tygodniu BKS oprócz starcia w Pucharze czeka jeszcze mecz ligowy z Watrą Białka Tatrzańska. Przypomnijmy, że Bocheński w niedzielę rozpoczął już rywalizację w IV lidze. Spotkanie z Wierchami Rabka – Zdrój podopieczni Janusza Piątka przegrali 2:1.

Zwycięzca w starciu LKS Trzciana 2000 – BKS Bochnia zmierzy się z wygranym z meczu pomiędzy Czarnymi Kobyle, a Szreniawą Now Wiśnicz.

Początek meczu BKS o godzinie 17:30 na boisku w Rdzawie.

Kategorie: Aktualności