W sobotę przed zawodnikami BKS Bochnia stanie szansa na kolejne ligowe punkty. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo rywalem bochnian będzie Rylovia Rylowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na boisku w Rylowej.

Zespół Rylovii jest beniaminkiem w tym sezonie. Gospodarze sobotniego starcia ostatni raz przed awansem na tym poziomie rozgrywkowym grali w 2015 r. W lidze okręgowej w poprzednim roku gracze z Rylowej zajęli pierwsze miejsce, gromadząc 30 punktów, o 7 wyprzedając drugi Strażak Mokrzyska. W tym sezonie Rylovia rozegrała już dwa mecze. W inauguracyjnym starciu sobotni rywal bocheńskiego przegrał z rezerwami Bruk – Bet Termalici Nieciecza 3:1, a w drugiej kolejce zawodnicy z Rylowej pokonali 2:0 Barciczankę Barcice. W tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rylovia odpadła z Tymovią Tymowa w II rundzie.

Dla BKS to spotkanie rozpoczyna kolejny tydzień meczowy. Bocheński w przeciągu tych 7 dni rozegra 3 spotkanie ligowe – oprócz starcia Rylovią bochnianie zagrają jeszcze z Tarnovią Tarnów i Sokołem Słopnice.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Rylowej.

Kategorie: Aktualności