Drużyna juniorów młodszych BKS Bochnia w ubiegły weekend w ramach 5 kolejki ligowej pokonała drużynę Wolanii Wola Rzędzińska aż 7:2!

Spotkanie rozegrane przy Parkowej 3 było obfitym festiwalem strzeleckim. Wszystko zaczęło się już w 5. minucie, kiedy to golem popisał się Mikołaj Kita, który to w meczu popisał się hat-trickiem. Dublet ustrzelił Filip Stryrna, po golu dołożyli od siebie Piotr Broszkiewicz i Sebastian Liszka. Dwie bramki dla gości zdobył Maksymilian Korzeniowski, ale to nie pozwoliło nawet zbliżyć się do rezultatu strzeleckiego ekipy z Bochni.

Drużyna Marcina Leśniaka rozegrała do tej pory trzy spotkania ligowe, w których zwyciężyła dwukrotnie i raz zremisowała.

BKS Bochnia – Wolania Wola Rzędzińska 7:2 (3:1)

Bramki: 5′, 8′, 56′ Mikołaj Kita, 42′, 87′ Filip Styrna, 85′ Piotr Broszkiewicz, 89′ Sebastian Liszka – 19′, 52′ Maksymilian Korzeniowski

Skład BKS: Filip Styrna – Karol Jonak, Sebastian Liszka, Szymon Kolasiński, Mikołaj Kita, Marcin Stopa, Karol Cieśla, Iwo Wolnik, Dominik Kamiński, Piotr Broszkiewicz, Igor Manelski