W niedzielę w Białce Tatrzańskiej zmierzyły się ze sobą ekipy lokalnej Watry i BKS Bochnia. Spotkanie po zaciętym boju zakończyło się rezultatem 1:1 i podziałem punktów.

Pierwsza połowa spotkania bogata była w akcje po obu stronach, ale nie padła w jej trakcie żadna bramka. Dwie dogodne sytuacje dla Watry zmarnował Grądziel. BKS także napierał, jednak sam na sam przestrzelił Chibueze Onwudi. “Chibu” miał jeszcze jedną dobrą okazję, jednakże również nie zdołał zdobyć bramki.

W drugiej połowie mieliśmy już bramki. Wynik otworzył zawodnik Watry Dominik Kuc, który w 69. minucie spotkania pokonał Karola Pietrzaka niemalże z linii końcowej. BKS próbował wyrównać i udało się tego dokonać w 89. minucie meczu. Chibueze Onwudi zagrał do Piotra Janickiego, który pokonał bramkarza rywali, Kudłę. W 90. minucie czerwoną kartką ukarany został Jan Mazur, który otrzymał drugą żółtą kartkę w meczu. Do końca spotkania osłabiony BKS zdołał dotrzymać remisowy rezultat.

Spotkanie z Watrą jest 5 remisem w tym sezonie dla BKS. Drużyna Marcina Manelskiego z 5 punktami zajmuje na ten moment przedostatnie, 17. miejsce w 4 lidze wschodniej.

Watra Białka Tatrzańska – Bocheński KS 1:1 (0:0)

Bramka: 1:0 Kuc 69, 1:1 Janicki 89.

Watra: Kudła – Kuchta, Łukaszczyk, Ł. Młynarski, Uwakwe, M. Młynarski (64 Drozd, 90 Rabiański), Grądziel, Sławecki, Mroszczak (83 Zuiev), Masłowski – Kuc.

Bocheński: Pietrzak – Rybak (77′ Skocz), Janicki, Sane, Majcher, Mazur, Łyduch, Pasiut (80′ Musiał), Kleszcz (80′ Olipra), Onwudi – Jastrzębski.