Grizzly – Auto Detailing & SPA Bochnia to kolejna firma, która zdecydowała się wesprzeć Bocheński. Witamy w gronie Partnerów BKS i dziękujemy za zaufanie!

Od 2019 roku działamy na rynku. Firma Grizzly Auto Detailing & Spa umiejscowiona w Bochni. Właścicielem jest Michał Szewczak. W ofercie mają oni wszelkie rodzaju usługi związane z autodetailingiem. Dzięki temu, że zdobyli duże doświadczenie w tej branży, są w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. W Grizzly Auto Detailing & Spa przyjmowane są samochody osobowe oraz busy.

Firma Grizzly Auto Detailing & Spa wyspecjalizowana jest w przygotowaniu samochodu do sprzedaży. W ramach tego proponują takie prace jak pranie tapicerki materiałowej. Wykonują też impregnację i czyszczenie tapicerki skórzanej, a także zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką ceramiczną. Poza tym wykonują etapową korektę lakieru czy też polerowanie lamp.

Nasi Partnerzy w ofercie mają również zabezpieczenie lakieru powłokami permanentnymi oraz woskami. Dzięki firmie Grizzly Auto Detailing & Spa i kosmetykom, jakich używają, wnętrza Państwa samochodów są dokładnie wyczyszczone. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej oraz Facebooku.