W środę drużyna juniorów młodszych BKS Bochnia pokonała 4:1 Westovię Tarnów – dotychczasowego lidera rozgrywek. Tym samym Bocheński awansował na pozycję lidera I ligi okręgowej!

Wynik w spotkaniu przy Parkowej 3 otworzył Szymon Kolasiński zdobywając gola na 1:0 już w 8. minucie spotkania. Niedługo później, bo w 24. minucie meczu zdobył drugą bramkę w spotkaniu i skompletował tym samym dublet. W pierwszej połowie dla Bocheńskiego strzelił także Mikołaj Kita, który zdobył gola na 3:0. W drugiej części meczu rywale zdołali strzelić jedną bramkę, jednak nie zbliżyli się do rezultatu BKS. Ostatecznie wynik spotkania ustalił gol Sebastiana Liszki w 64. minucie spotkania. Tym samym BKS zwyciężył w spotkaniu 4:1.

Drużyna Bocheńskiego prowadzona przez Marcina Leśniaka awansowała środowym zwycięstwem na pozycje lidera tarnowskiej okręgówki juniorów młodszych. Po 7. meczach ekipa z Bochni ma na koncie już 16 punktów i nie zamierza się zatrzymywać!