Zawodnicy z Bochni nie mogą uznać spotkania z Tarnovią do udanych. Zespół BKS przegrał spotkanie po bramce dla gości strzelonej w samej końcówce meczu.

Drużyna Bocheńskiego Klubu Sportowego zastępczo trenowana przez Tomasza Rachwalskiego utrzymywał piłkę przez większość spotkania. Bocheński już w pierwszej połowie był w stanie stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. Piłka w dużej mierze rozgrywana była na połowie przeciwnika. Wszystkie akcje Tarnovii w pierwszej części meczu oddalane były przez naszych obrońców. Dzięki dobrej postawie w defensywie po obu stronach, po 45 minutach przy Parkowej widniał bezbramkowy remis.

W drugiej części spotkania również przeważał Bocheński. Dobre sytuacje mieli Mariusz Łyduch, kiedy to bramkarz gości Szymon Leśniak wybronił starcie 1 na 1 oraz Jarosław Ulas, którego uderzenie głową również obronił golkiper Tarnovii. Mimo wielu akcji Bocheńskiego, to zawodnicy drużyny gości zdobyli jedyną bramkę w tym meczu. W 88. minucie po stracie piłki przez jednego z naszych obrońców, piłka trafiła na boczny sektor, gdzie następnie z około 20 metrów uderzył na dłuższy słupek Filip Kozdrój, strzelając tym samym imponującą bramkę. Kilka minut później na Stadionie im. Władysława Krupy zabrzmiał ostatni gwizdek sędziego, a ostateczny wynik meczu wyniósł 0:1 dla Tarnovii.

BKS Bochnia – Tarnovia Tarnów: 0-1 (0-0)
Bramka: Filip Kozdrój 88′
BKS Bochnia: Karol Pietrzak – Piotr Janicki, Bartłomiej Chlebek, Artur Majcher, Jan Mazur, Mariusz Łyduch, Jarosław Ulas (Hubert Skocz), Kacper Musiał, Jakub Pasiut (Jakub Kleszcz), Chibueze Onwudi, Jakub Jastrzębski (Karamo Sane).
Tarnovia Tarnów: Szymon Leśniak – Przemysław Bury (Igor Król), Łukasz Noga, Wojciech Kuboń, Czesław Ogorzały (Kacper Szot), Kamil Wilk, Francis Bigas, Daniel Ptak, Krzysztof Kucharczyk, Bartosz Tokarczyk (Filip Kozdrój), Tomasz Galas.