11 listopada o godzinie 13:00 zmierzymy się przy Parkowej 3 z Dunajcem Zakliczyn. Spotkanie w ramach 4 ligi wschodniej jest okazją do zdobycia pierwszego domowego zwycięstwa BKS w tym sezonie.

LKS Dunajec Zakliczyn to klub powstały w 1973. Klub z Zakliczyna występuje na co dzień w niebiesko-białych barwach. Nasi czwartkowi goście na ten moment z 10 punktami na koncie obejmuje 16. miejsce w tabeli ligowej.

BKS przystępuje do meczu z 14 miejsca w tabeli. Drużyna Marcina Manelskiego w ubiegłej kolejce wygrała z Radłovią 0:5 w wyjazdowym spotkaniu. Bocheńskiemu udało się już wygrać 2 mecze w obecnym sezonie ligowym, jednak oba zwycięstwa miały miejsce na wyjeździe, wciąż czekamy na domowy triumf i być może w czwartek zdołamy przełamać tę niefortunną passę.

Mecz rozegrany zostanie w wyjątkowej aurze, gdyż spotkanie będzie miało miejsce w Narodowy Dzień Niepodległości. Przed meczem odtworzony zostanie Hymn Polski, wspólnie zaśpiewamy Mazurka Dąbrowskiego.

Zapraszamy serdecznie kibiców na stadion przy Parkowej 3. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00, jednak warto już wcześniej udać się na trybuny.