W ubiegły piątek odbyła się Gala Sponsorów Bocheńskiego Klubu Sportowego. W wydarzeniu wraz z Zarządem wzięli udział Sponsorzy oraz Partnerzy BKS, a także zaproszeni goście specjalni.

Spotkanie odbyło się w Restauracji „Cichutko” w Bochni. Jest to miejsce szczególne, gdyż Plac Turka ulokowany obok był jednym z pierwszych terenów treningowych Bocheńskiego przeszło 100 lat temu! Na wydarzeniu pojawili się Sponsorzy Klubu będący przedstawicielami różnych firm wspierających BKS Bochnia. Na wydarzeniu pojawił się także zaproszony gość – Marek Rudnik, członek Zarządu Powiatu w Bochni.

Gala rozpoczęła się przemową spikera BKS – Kacpra Głoda, który przybliżył streszczoną historię Klubu oraz podkreślił jak ważne w tradycji Bocheńskiego było działanie lokalnej społeczności kibiców. Następnie głos zabrali kolejno Wiceprezes Klubu Marcin Głód oraz Prezes Klubu Jacek Kubik. Przedstawili oni jak prezentuje się program sponsorski klubu, podziękowali wszystkim za wsparcie oraz zachęcili do dalszego włączania się w rozwój Bocheńskiego. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy również po raz pierwszy książkę autorstwa Katarzyny Niewidok, Marcina Leśniaka i Jana Parucha „100 lat Bocheńskiego Klubu Sportowego”, którą Partnerzy Klubu mogli nabyć jako pierwsi. Po części oficjalnej nastąpiło podanie posiłku oraz wspólne świętowanie wraz z Partnerami Klubu.

Wszystkim Sponsorom, Partnerom, Wspierającym jak i Patronom Bocheńskiego Klubu Sportowego serdecznie dziękujemy. Wspólnie tworzymy trwającą już 100 lat historię BKS Bochnia!